Již dnes by jsme mohli vidět gameplay ukázku z DOOM 4

doooooom.png
Už při zahajování E3 2014 jsme Vás informovali, že na letošním QuakeCon uvidíme vůbec první gameplay ukázku z očekávaného DOOM 4. Vidět jsme doposud mohli pouze Teaser Trailer z E3 herního festivalu, více informací v článku. Doom 4 byl dnes ofiko představen.
První video týkající se DOOM 4 můžete vidět zde. V popisku také máte psáno, že první gameplay a odhalení proběhne na QuakeCon 2014, která právě začíná. Podle oficiálních informací by ukázka měla začít ve 1:00 - 18.7. 2014. Jenže, je tu asi malý háček. Přesto, že oficiální live stream poběží na Twitchi, tak se tam DOOM 4 neobjeví, důvod je prý prostý, chtějí celou přehlídku Dooma nechat čistě jen fanouškům, kteří se přišli podívat.

Bát se ale nemusíme, ještě ten den, nebo za několik dalších dnů se záznam ukáže na YouTube pro všechny.

A co vlastně ukázka prozradila? Hra se především nebude jmenovat DOOM 4, ale pouze DOOM. Poběží na 6. generaci enginu iD Tech, půjde v old school krocích, takže otevřený svět a velkou herní revoluci nečekejte. Chybět nebudou ani hádanky, tajné chodby a vše, co jste znali z minulých dílů. DOOM poběží ve full hd rozlišení při parádních 60FPS.
DOOM 4 vychází 2015 - 2016
18.07.2014 10:00:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one