Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Ještě nevyšel ani Crysis 3 a už se tvoří Crysis 4

crysis 3.png
Do vydání Crysis 3 chybí už necelé 3 měsíce. Nyní už víme přesný datum vydání, který se dočtete v dnešním článku, víme HW požadavky, zkrátka čekáme už jen na vydání. Ale už teď se prý máme připravit na další díl "Crysis 4". Víme toho více, čtěte už nyní.


Crysis 3 je velmi oblíbený. To, aby se vytvořil vůbec 3 díl rozhodovalo právě to, jak hra Crysis 2 bude prodávaná. No bohužel asi nebyla až tak moc, hra se stala dokonce nejstahovanější Torrentovou hrou roku "hehe". Teď už je ale třetí díl na kraji vydání a už se vytváří  4 díl.

Výrobce podal první informace a hned dodal, že společnost Crytek přesedá na Free-To-Play hry. Hned také oznámili, že 4 díl Crysis už nebude číslován jako "Crysis 4". Prý tam bude nějaký dodatek a hra vyjde jako Free To Play. To může znamenat pád dolu a zkažení značky Crysis. Třetí díl prý skončí příběh Proroka a čtyřka začně nejspíše něco nového - no spíš to bude stejné, jen bez singleplayeru, zdarma a bez super věcí - které samozřejmě budou v eshopu za realné peníze.

Crysis 3 vychází 22. února na naše PC. O vydání "Crysis 4" zatím nepadla ani žádná spekulace.
.
07.12.2012 13:18:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one