Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Jednou za čas přijde hra, která nás ohromí - tou je dnes The Forest

alpha.png
Indie her je poslední dobou nějak mnoho. Objevují se na Steamu v Greenlight každý týden nové a nové. Tam už je na nás, jestli se začnou prodávat či ne. Teď se tam objevila i nová hra The Forest, nás zaujala a tak si o ní něco povíme.


Na hře The Forest pracuje tým několika málo lidí. Je to Indie hra a objeví se později na Steamu v sekci GreenLight. Pro ty, co nevědí, co znamená Indie - je to menší studio bez žádného vydavatele, proto všichni zkouší GreenLight na Steamu, tam si dají hru a lidé rozhodnout zdali stojí za investici nebo ne.

Teď už zpět ke hře The Forest. Zatím je pouze v ALPHA verzi. Ale už nyní vypadá velmi zajímavě, oč vlastně půjde. Budete na ostrově, kde musíte přežít, postavit si základnu/bunkr/tábor. Sehnat si musíte zásoby jídel, vody a dalších užitečných věcí.

Jak uvidíte ve videu, naleznout můžete i havarované letadlo, kde určitě bude nějaká dobrá výbava. Aby jste si mohli postavit tábor, musíte sehnat například silné dřevo, k tomu Vám pomůže kácení stromů a následovné zpracování.

Někdy začne pěkně pršet a pracovat se nebude tak jednoduše. Tábor nebo bunkr postřebuje také zástřeší, to uděláte z měnších větviček. Aby jste přežili, musí Vám být také teplo, k tomu Vám bude stačít rozdělat ohěň, najít klacky a zapalovač. Ve tmě to také nebude jednoduché, posvítit si budete moci také zapalovačem, kolem Vás můžete zaslechnout i hrozivé zvuky - hlavně v jeskyních.

Ty Vás možná budou lákat, ale co se skrývá uvnitř? Podívejte se na video, ať neprozradíme všechno. Hra nás rozhodně zaujala a celkově se může velmi změnit, je to ranný vývoj indie hry.
.
09.05.2013 15:06:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one