Jeden z členů českého obchodu XZONE viděl na vlastní oči Grand Theft Auto V, co na to říká?

g1.png
Tak i čeští zástupci už měli možnost vidět nejočekávanější hru letošního roku, možná i posledních pár let. Tu čest měl Martin Schovanec, který patří k odchodu Xzone.cz. Jeho postřehy, čeho si všiml, jak přísnou kontrolou musel projít a tak dále.


Minulý týden se Martin Schovanec jel podívat do Londýna, kde si mohl nechat pustit vývojářské demo a kochat se tak moc očekávanou hrou. Všechno co jsme se dozvěděli poslal Martin na svůj Twitter účet

Musel prý projít velmi přísnou kontrolou, nesměl s sebou mít žádné elektronické přístroje pro nahrávájí videí nebo zvuků. Prohledali ho stejně jako na letišti, když prošel mohl si sednout a jen sledovat krásnu Los Santos. 

Jeho první slova po zhlédnutí celé ukázky? Až to všichni uvidíte, sednete si na prdel. Je to prý opravdu tak úžasné, jak očekáváme. Viděl jednu z misí, kde vykrádáte banku, ostatně jako už to popisovali i další redaktoři a pod.

Když se jedna z postav pohybovala po městě, ostatní kolem se chovají jako v realném světě. Lidé si podívají, vypraví si různé i celkem zajímavé příběhy. Po městě v ulicích se neustále něco děje. Ať se podíváte tam nebo tam, je stále všude velmi živo. 

Stejně jako v San Andreas a GTA IV se neloaduje například přejezd na jiný strov atd. Loading prý skoro zcela zmizí. Když hrajete například za Michaela a chcete se přepnout na postavu Trevora, který stojí vedle Vás, bude to trvat asi sekundu. Ovšem když se chcete přepnout na Franklina, obraz se zvdálí stejně jako v Google Earth a najde Franklina na mapě a přesměruje Vás na něj. Postavy, za které nehrajete se chovají sami jako v realitě, ovládá je umělá a dokonalá inteligence. Takže když se přesměrujete právě na Franklinam třeba bude zrovna v práci, hrát basket nebo venčit svého psa.

Hra prý i když vychází pro staré konzole vypadá velmi dobře, využije možnosti, na kterých nepoznáte zastaralé technologie atd. Cut-scena budou v herní kvalitě, takže grafika a další budou celou hru zcela stejné.

Grand Theft Auto: V vychází 17. září pro PS3 a XBOX 360. 
,
31.05.2013 02:13:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one