Je to tady, představení Playstationu 4 již tento měsíc, máme video

ps4.png
Poslední týdny se nejvíce mluví o další generaci konzolí. Podle všeho jsme se měli těšit na červen, kdy začíná E3 2013. Teď se na YouTube channelu objevilo video, které možná poukazuje na odhalení Playstationu 4. Video máme a i přesný datum!


Objevily se také informace, které jasně hovoří o tom, že nový Playstation 4 bude rozhodně silnější a lepší než nová generace Xboxu. Píše se, že konzole od Sony bude mít pouze 4 GB RAM, což se zdá celkem slabé. 

Dozvěděli jsme se také informaci, že by jsme se měli dočkat zcela nového ovladače. Tlačítka jako trojůheník nebo kolečko zůstávají. Nově bodu vypadat "džojstiky" a tlačítka jako START nebo SELECT budou dotiková, stejně jako například TouchPad. 

Na ovladači přibyde funkce SHARE, které Vám nabídne rychle udělat screenshot a sdíleního na servery jako je Facebook a další sítě. Přes tlačítko by mělo jít nahrávat i videa, které následně můžete uploadnout na server YouTube.

Proceor by měl být od AMD. Více informací se dozvíme už 20.2. 2013. Alepsoň to tak ukazuje Teaser, který si můžete pustit níže.
.
08.05.2013 08:58:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one