Jakou FIFA hru dostane Nintendo Switch? 17 ani 18 to asi nebude...

FIFA.png
Pokud jste četli nás článek týkající se oznámení FIFA hry na konzoli Nintendo Switch, pravděpodobně jste si mysleli, že půjde o minulý, popřípadě logicky letošní ročních, tedy FIFA 18, která vyjde někdy v září na všechny platformy. Nejspíš jsme se ale všichni spletli, asi nepůjde o 18.
Před několika desítkami hodin EA oznámilo úzkou spolupráci s Nintendem, EA oficiálně oznámilo FIFA hru pro Switch, proč "FIFA" nedostala žádnou číslovku, jako klasicky dostává každý rok? Leto v září vyjde FIFA 18, bylo tak dost pravděpodobné, že stejnou verzi dostane i Switch. Jenže, všechno bude asi jinak.

Šéf EA SPORTS se nechal slyšet, že pro konzoli Switch bude FIFA na míru dělaná, jelikož se HW nemůže PC ani konzoli PlayStation 4 či Xbox One rovnat, dostane sice novou FIFU, nikoliv ale starší Ignite či nový Frostbite engine. Bylo potvrzeno, že FIFA dostane starý engine, který běžel ještě na konzoli Xbox 360 a PS3. Soupisky však bude nejspíš aktualizované.

I tak ale EA tvrdí, že půjde o ten nejlepší fotbal, který pro handheld kdy byl a jak to dnes vypadá, asi i bude. Na plnohodnotné představení FIFY ještě čekáme.16.01.2017 21:13:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one