Jaké novinky nás čekají v Pokémon GO?

Pokémon Go.png
Pokémon GO jednoznačně patří mezi naprosto fenomény posledích týdnů. Aby to tak zůstalo i nadále, musejí vývojáři vymýšlet nové věci, kterými hru obohatí. Dozvěděli jsme se, co nás čeká v nejbližší době a jsou to samá pozitiva, možná i zjednodušení pro hráče.
Tvůrci právě populární mobilní hry #Pokémon GO prozradili, co nás v nejbližších aktualizacích čeká a nemine. Další updaty přidají další vzácné pokémony, do dnes jich bylo maximálně 148, nyní už asi budou všichni základní - 151. Změny budou také v pokestopách, zmínit nezapoměli ani obchodování mezi hráči. Přibýt by měl také globání žebříček hráčů. Pojďme si vše detailně rozepsat.

Doplnění zdraví v Pokestopách:

Do dnes jsme mohli v pokestopách objevit pokebally, greatbally či různé lahvičky s léčebným efektem, to samé revive či maliny pro pokémony. Za každou pokestopu jsme také dostali 50XP, nyní přijde menší změna, všechny tyto věci pravděpodobě budeme dostávat dál, novinkou by měl být poke-heal, který se bude nacházet v každé pokestopě, o kolik Vám Vaše zraněné pokémony vyléčí nebo kolik bude moci naráz vyléčit nevíme.
Přicházejí další vzácní pokémoni:

Do dnes jsme mohli objevit ve hře "pouze" něco přes 140 druhů pokémonů, s další aktualizací už by měli být všichni. Podle spekulací by jsme se měli brzy dočkat také dalších pokémonů z další generace, tedy dalších desítek z pokračování Pokémon.
Globální žebříček:

Další pomalu přicházející novinkou by měl být globální žebříček hráčů, uvidíte, kdo na světě je na tom nejlépe, jaké má pravděpodobně pokémony, kolik vyhrál matchů či kolik zabral gymů, více detailů nebylo prozrazeno, každopádně to může motivovat hráče či inspirovat.
Obchodování mezi hráči:

Tohle už nějakou dobu víme, tvůrci plánují v dalších aktualizacích přinést novinku, která umožní obchodovat mezi hráči, jak to všechno bude probíhat je záhadou, nejlepším způsobem by to bylo asi tak, že by jste si mohli přidat člověka do přátel a pak sním obchodovat, či v položce shop rozkliknout nějakou sekci, kde by hráči nabízeli pokémony na výměnu.
Rozdělení týmů:

Dnes je celkem jedno, za jaký tým hrajete, například v našem městě (Kladno) je více červené barvy - Valor, druzí jsou modří Mystic, zatím co žlutých je jak šafránů - Instinct. Aktualizace by měly přinést "Leadery" pro každého z barev, jakou výhodu to přinese nevíme, každý z týmů má dokonce svého vzácného pokémona, kterého může vlastnit pouze on.
CoKSMI2XgAABNam.jpg26.07.2016 13:37:57
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one