Jaké má plány oblíbené studio Remedy?

Remedy.jpg
Článek  Neděle - 16.2. 2020
Studio Remedy hned několikrát dokázalo, o jak kvalitní tvůrčí celek jde. Jejich hry jako Alan Wake, Quantum Break nebo často ceněný CONTROL jsou plné akce, dobrého příběhu, atmosféry  a skvělých efektů. My se každé jejich nové hry nemůžeme dočkat a doufáme, že jich bude více než jedna za dva až tři roky. Podobně jako jiná studia, tak Remedy zveřejnilo svoje finanční výsledky a brzké plány do budoucna. Na co se můžeme těšit?

TPS akce Control letos dostane hned dvě placené DLC balíčky. První z nich bude představeno brzy. Tvůrci slibují nové lokace.

Už od E3 2019 víme, že studio Remedy pomáhá s vývojem nadějné free-to-play střílečky CrossFire X, podle zprávy stále platí datum vydání na letošek (2020).

Nedavno oznámený multiplayerový "live-service" projekt Vanguard by mohl být představený letos. Pojede na Unreal Engine 4.

Kromě CrossFire X se připravuje ještě další hra ze světa CrossFire. Maká se i na další hře, tu tvůrci ještě neoznámili a je na ní čas, nicméně nemá, bohužel jít o pokračování Alana Wakea.
16.02.2020 16:25:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one