Jak to vypadá s dlouho vyvíjeným Resident Evil 7?

Resident Evil 7.png
Už v roce 2013 jsme Vám po prvé psali o Resident Evil 7, nebylo to oficiální, spíše detaily unikly. Každopádně od té doby utekly dlouhé 2 roky, a co na to tým vývojářů z Capcom? Konečně promluvili a ujistili, že hra mrtvá není, více v článku.
Před více než dvěma lety jsme Vám psali o kolujícím obrázku Resident Evil 7, který podle spekulací lákal na E3 2013, tam se ale nic neřeklo ani neoznámilo. Po téměř roce od spekulací se opět psalo, tentokrát se Japonský deník (Resident Evil pochází z Japonska) domníval, že se RE7 objeví na E3 2014 a že byl tento deník velmi důvěryhodným zdrojem. Ani tak se ale nic nestalo a o hře se až do dnes mlčelo. 

Jenže teď se konečně ozval samotný Capcom, který jasně řekl, že ..
 
"V tuto chvíli o hře nemáme co říct a ani nesmíme, každopádně zůstaňte na příjmu pro připravované novinky". "Každopádně se vracíme ke kořenům hry, které hráče tak bavily, víme, že jsme se trošku odklonili od toho, co jste očekávali."

Osobně si ale myslíme, že pokud Resident Evil 7 vyjde, tak to bude do dvou let, tedy klidně až v roce 2017. Před několika týdny Capcom oznámili Resident Evil: Umbrella Corps (mutliplayerový titul). Pracují ale také na remaku Resident Evil 2 nebo Resident Evil 0.07.10.2015 12:43:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one