Jak to vypadá pod mořem ve Fallout 4? Tomu neuvěříte

Fallout 4.png
Fallout 4 je opravdu nabušený, co se týče obsahu, věcí se kterými lze hýbat nebo je přenášet. Zkrátka v žádném koutu tohodle světa to neni ochuzené a vše je propracované. Jak to ale vypadá pod mořem, kam se jen těžko podíváme z důvodu radiace? Máme screeny.
Jak jsme již zmiňovali, #Fallout 4 je dokonale propracovaná hra, kde skoro všude je co dělat a všude můžete objevit něco zajímavého. Jenže jak to asi vypadá pod mořem, do kterého se podíváte nemůžeme z důvodu vysoké radiace? To zaznamenal jeden z hráčů. 

Prohledávání moře ale nebylo v plánu, ve svém Power Armoru spadl do moře, od kud už se nemohl dostat, zkusil tak co nejdéle vydržet a zaznamenat, co viděl. A co viděl je opravdu pozoruhodné. Moře je místo, kde by vlastně nemuselo být vůbec nic, mluvíme o dnu moře. Jenže Bethesda dokonale vymodelovala také moře a jeho dno. Na dně najdete například řasy, ale také různé vodovodní potrubí nebo dokonce svítící základny. Je to opravdu překvapující, hry, kde se nic neodehrává a nehrají žádnou roly jsou odfláknuté a ne dobře vymodelované.

Otázka tedy zní, lze něco pod mořem udělat, lze někde najít věc, díky které půjde prohledávat moře, nebo Bethesda plánuje vydat DLC, kde se podíváme pod vodu? Nezapomeňme také připomenout, že tvůrci z testování hry zapoměli ve hře kód, který uvádí "Loveckou Harpunu", které se používá právě pod vodou.

Obrázky u autorovi dokumentace níže.
4.jpg
2.jpg
3.jpg
1.jpg30.11.2015 14:55:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one