Jak opravit errory v Grand Theft Auto: V

gta v.jpg
Originální verze Grand Theft Auto: V má spousty problémů. Začalo to špatným jménem ve Windows (tedy dle Rockstaru máte špatné jméno) a pokračuje to dále dalšími nesmyslnými errory. Dnes si ukážeme ty nejčastější a možné se i Vám podaří GTA V konečně rozjet.
Podobné problémy mělo také GTA IV při vydání. Jednou nešlo to, potom to, hrůza a děs, místo aby jste si hru nainstalovali a  v klídku hráli, tak si prostě na internetu musíte hledat řešení, jak vyřešit tunu problémů. Máme pro Vás ty nejčastější řešení. Tučně vytištěné věty jsou hlášky, které Vám může vyhazovat hra, pod tím je řešení, jak se chyby zbavit. Všechny kroky provádějte pouze při vyplé hře.

GTA V PC chyba: "The Rockstar update service is unavailable (code 1)":
O této chybě jsme Vám napsali rozsáhlý článek, kde jsme se chybou pečlivě zabývali. Doporučujeme si přečíst tento návod, jak chybě předejít nebo ji vyřešit.


"GTAVLauncher.exe has stopped working":
Pokud Vám hra vypisuje tuto hlášku, nejspíše máte dvě grafické karty, které se mezi sebou perou. Nejčastěji se však tento problém objevil u grafických karet NVIDIA. Problém vyřešíte tak, že půjdete do (Control Panel -> System -> Device manager -> Display adapters, tam kliknete 2× na grafickou kartu a zaškrtnete Disabled). Po té hru opět spusťte přes Social Club, až se hra spustí, můžete grafickou kartu opět povolit.

"GTA V PC Error 0xc00007b":
Tento problém se objevil hráčům již při instalaci, pokud se Vám podobná věc stala, spouštějte GTAVLauncher.exe jako správce. Pokud ani tato možnost nepomůže, přeinstalujte .NetFramework.

"errory Social Clubu":
Jestli že Vám hra neustále vyhazuje nějakou hlášku ohledně Social Clubu, vyřešte to jednoduše. Social Club se všemi složky prostě smažte a nainstalujte si nejnovější verzi z oficiálních stránek. Ten Vám samozřejmě zajístí nejaktuálnější verzi, kterou vyžaduje GTA V.15.04.2015 14:18:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one