Jak hodně a co všechno půjde upravit v GTA V? Auta, zbraně, postavy

gtav.png
Máme pro Vás velmi zajímavý článek, který poskytl officiálně Rockstar. Rozpovídal se o tom, jak hodně budeme moct upravovat zbraně, auta nebo postavy. Poskytl také informace ohledně horských kol, Pay & Spray nebo na jaké konzoli běžela ukázka GTA V gameplay + máme 4 nové screeny.


Rockstar exkluzivně o úpravách v Grand Theft Auto V. Jinak Rockstar řekl, že ukázka, kterou předvedli běžela na Playstationu 3.


Úprava auta, motorky a  horského kola

Jak jistě víte, GTA od svých počátků nabízí Pay & Spray (garáže, kde si necháte své auto opravit a přesprejovat). To se ale v GTA V zcela změní. Tato možnost již nebude. Bude něco lepšího. Po celém světě naleznete LC - Celnici, kde si pokecáte se servisním technikem, s kterým se domluvíte co a jak chcete na autě změnit. Podle slov Rockstaru bude možné upravovat i horské kolo. Je možné, že se do toho zahrne přímo i tuningová garáž, nebo to bude jako v San Andreas, desítky servisů, ale jen několik  tuningových garáží.
.
1.jpg
.
Tuning Aut

I na tohle odpověděl Rockstar. Už nebude v každé části města jen jedna úpravna, jako tomu bylo v posledním GTA IV, bude jich desítky a to po celém světě. Úpravovat auta by jsme mohli stejně jako v legendáním San Andreas, ovšem s mnohem více monostmi. Upravovat na autě půjde snad cokoliv, přidat si budete moct křídlo, světla, nitro, spojlery nebo dokonce neprůstřelná kola. Upravit prý půjde až 1000 věcí, pochlubit se autem můžete po dokončení úpravy na sociální síti Social Club. Tuning zde nebude ale jen pro Váš dobrý pocit z krásného auta, někdy bude potřeba i do mise. Budete si muset například nechat udělat kouřová skla, aby nebylo vidět do auta a další, mise to budou vyžadovat.
.
2.jpg
.
Úprava zbraní

To je jedna z věcí, která se do zatím žádného dílu GTA nedostala. Budeme si po nejspíše nějakém určitém levelu moct vylepšovat zbraně. Nepůjde o maličkosti. Zbaní budou desítky, rozhodně prý více, než v San Andreas a samozřejmě GTA IV, kde jich bylo opravdu minimum. Upravit se budeme moct například barvu, přidat svítilnu, laser, zaměřovat s několika možnostmi, větší zásobník, přídavný tlumič a další. Měnit prý ale nebudeme jen tyto věci, k dispozici budou různé dovednosti jako přesnější míření, rychlejší střílení a další.
.
RSG_GTAV_Screenshot_285.jpg
.
Úprava postav

Jistě někoho z Vás zklamalo GTA IV, kde si u hlavní postavy šlo změnit pouze oblečení a to ještě z velmi uzkého výběru. Byli jsme totiž zvyklí ze San Andreas, kde bylo hodně, hodně obchodů s hodně možnostmi, od sportovního, motorkářského nebo dělnického oblečení. Určitě jste tam našli vše, co jste hledali, tak by to mělo vypadat i v GTA V, ovšem s více oblečením a více obchody. Hadry ale neni jediná věc, kterou si budeme moct pořídit, do GTA V se vrací také kadeřník, který Vám upraví jak vlasy, tak vousy. Chybět zde nebude ani možnosti nějakého tetování na různá místa na těle, taktéž posilovny, kde si svou postavu můžete vytrénovat do až kulturistické podoby.
.
4.jpg
28.07.2013 18:41:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one