Jak dopadla první recenze Watch Dogs ?

watch dogs.png
Watch Dogs je jednoznačně jednou z nejočekávanějších her letošního roku a na jeho vydání se čeká už dva roky od oznámení, potom od odložení listopadu 2013, Watch Dogs vychází už za pár dní a Francouzský herní magazín už měl šanci ohodnotit hru, čemu dal mínus a čemu plus?
Recenze se exkluzivně ujal Francouzský herní magazín JeuxVideo.com, který Watch Dogs ohodnotil hodnocením 19/20, proč tam ten jeden bodík chybí? 

Nejdříve se ale podíváme na to pozitivní, kterého je samozřejmě mnohem více. Recenzenta potěšilo parádně vymodelované a propracované Chicago, které zkrátka žije přesně tak, jak má. Hackování prý jen tak také neomrzí, je zábavné a má bohaté možnosti, prý si s okolním světem vyhrajete. Body nahoru také dostala propracovaná grafika a zvuky (aby ne s takovými HW nároky). Ve městě je také spousty zábavných vedlejších misí a různých aktivit. 

Teď už k tomu mínusu, které hra dostala. Jde o příběh, který je prý slabší, přesto velmi dlouhý, každopádně na příběh bude už mít názor každý svůj, hlavní je, že podle recenzetna Watch Dogs rozhodně splnilo očekávnání a dalo hrám s otevřeným světem další velkou laťku.

Tady český trailer pro Watch Dogs:
Watch Dogs vychází 27.5. 2014
22.05.2014 10:59:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one