Jak chce bojovat PUBG proti cheaterům? Touhle novinkou

Bez názvu.png
Čtvrtek - 22.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Když nepočítáme mizernou optimalizaci PUBG, největším problémem jsou cheateři, kteří pocházejí už z 99% z Číny, jak tomu chtějí tvůrci zabránit? Mají prý řešení, více v článku.
Tvůrci museli kvůli velkému množství cheaterů odložit spousty novinek a oprav v #Playerunknown's Battlegrounds, na prvním místě je teď zamést s podvodníky, kteří pocházejí už z 99% z Číny. Tvůrci i hráči jsou si toho dobře vědomi, zatím co vývojáři se snaží přijít na to, jak je nenapojit na EU a NA servery, hráči doslova řvou na fórech, aby se Čína a další nemohly na tyto servery (EU a NA) dostat. 

PUBG Corp. právě vydalo 5.3 GB patch, který by nám mohl trochu pomoct. Prakticky každý Číňan, který se připojí na EU a NA servery má vyšší ping, o to více, když používá nějaký z cheatů. Nový Ping Match Making sice napojí Čínu a další na EU/NA servery, budou však hrát pouze s hráči, kteří mají vyšší ping, to znamená, že na serveru se potkají většinou buď zalagovaní hráči nebo cheateři, ostatní to bude pojit na servery pro stabilní pingy, tam by se už cheateři neměli objevit (pokud zrovna nebude cheatovat někdo EU/NA). 

Navíc tvůrci připravili informace o tom, kam se jaký region má připojovat. Doporučují následovné.
   
  • Čína - AS, SEA  servery
  • Korea, Japonsko - AS, SEA, KRJP
  • Evropa - EU, NA, OC, SA, SEA
  • Rusko - EU, NA
  • Oceanie - AS, OC, SEA
  • Severní a Jížná Amerika - NA, SA
  • Jihovýchodná Asie - AS, SEA
 
Jenže, ani nejnovější patch se tak uplně nepovedl, tisíce hráčů si stěžují na až o polovinu menší FPS ve hře. 22.02.2018 16:37:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one