Jak a proč budeme lovit zvěř v Assassins Creed 3

assassins creed iii about hunting.png
O Assassin's Creed 3 toho v tuto chvíli víme už mnoho. Jaké zbraně budeme mít, jaké úkoly budeme mít a vše kolem. Ale až teď nám upřesnil výrobce co a jak bude se zvěří kolem.


Už alepsoň v jednom článku jsme Vás informovali, že zvěř budeme potkávat cestou za dobrodružstvím. Například potkáme medvědy, koně, lišky, zajíce nebo jeleny se srnkami. Ano, taková liška ani srnka Vás pravděpodobně nenapadne, zabít je ovšem můžete a to z jednoho prostého důvodu. Bude z nich maso a kožešina, kterou můžete dobře prodat ve vesničkách.

Záležet také bude na tom, jak zvíře zabijete, pokud jej rozsekáte mečem, můžete si dát porcované maso, srst ale bude k ničemu. Proto nám vývojáři AC radí, že nejlepší lovení je potichu, namířit si nejlépe luk s šípem přímo na hlavu zvěři a jednou ranou jej zabít.

Zvířata prý budou velmi plachá, takže Vám mohou utéct pěknou dálku lesem. Pokud je ztratíte, Connor si lehce poradí. Má přece orlí oko, díky kterému uvidí cestu, kudy zvíře utíkalo. Jestli že zabijeme například jelena, dáme si maso, které nám vyléčí, nebo si jej necháme v inventáři, srst z jelena stáhneme a prodáme. Čím méně bude srst od krve a rozsekaná, tím více dostanete peněz z trhu.
.
animals assassins creed 3.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5018"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kde sa da zohnať HW?
Odkial vieš HW?
Myslím si že je to dobrý nápad,ale hlavně ať to nepřeplácají.Jiank HW budou něco jako předchozí AC,ale o trochu větší. smiley
Myslím si že je to dobrý nápad,ale hlavně ať to nepřeplácají.Jiank HW budou něco jako předchozí AC,ale o trochu větší. smiley
Myslíte že to bude mít Vysoký HW nároky?..
To snad ani neumej :)
doufejme že to ''neposerou'' :)
doufejme že to ''neposerou'' :)
Zatím to vypadá slibně :)
Bude to pecka :)
16.09.2012 21:53:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one