Iron Man, Superman, Spider-man nebo Assassin v GTA IV? Bez problému

iron man.png
Každou chvíli vyjde nějaký mod pro GTA IV. Ať už se jedná o sníh ve hře, písečné bouře, ostrovy navíc, auta tak také super hrdiny jako je Iron Man a další. Ve videu, které jsme si pro Vás připravili uvidíte desítky hrdinů. Že už nemáte v GTA IV co dělat?


Přes mody si do GTA IV dnes už můžeme dát takměř cokoliv. Ve videu, které pro Vás máme níže můžete vidět všechny známe postavy. Například Iron Mana, Supermana, Spider-mana, Batmana, Crysise, Dart Wadera, Predatora ne Call of Duty.

Dnes je řeč ale o novém modu, který přišel na svět teprve před pár dny. Byl vytvořen Iron Man mod, který nabídne nejen létání nad městem, kde lze dosáhnout uctivé výšky, ale také ničení pomocí svých schopností jak je dobře známe. Dokáže do 2 sekund zničit vše, co se nachází předním. Mod je zcela nový a nyní ke stažení zdarma.
.
Poznámka: Chceme Vás ovšem varovat, dříve než si mod budete chtít vyzkoušet, přečtěte si všechny důležité informace a poznámky na officiální stránce GTA-MODS.com v levé části stránky pod tlačítkem download.
Nejnovější mod Iron Mana z videa níže můžete stahovat zde.
.
Ostatní hrdiny z výše uvedeného seznamu stáhnete všude na internetu nebo na GTA-MODS.com. Video postav níže.
.
15.01.2013 07:12:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one