Invader Studios oznamují hororovku Daymare: 1998 inspirovanou Resident Evil

Daymare 1989.png
Na KickStarteru se před několika dny objevila zajímavá hororovka Daymare: 1998, která se inspiruje sérií Resident Evil, důraz tomu dodává také fakt, že Invader studio pracovalo na neoficiálním remaku Resident Evil 2, který nevyšel a tak se rozhodli udělat vlastní hru. Ta právě bojuje..
O hře se mluvilo už začátkem letošního roku, až nyní se však tvůrci rozhodli přidat svoji hru #Daymare 1998 na KickStarter, kde bojují o 180.000$, které chtějí použít na vývoj hry. Za pár dní se jim podařilo vybrat pouhých cca 25.000$, přičemž jim zbývá ještě 25 dnů. 

Hned při prvním pohledu na hru (níže demo) je vidět, že se tvůrci inspirovali sérií Resident Evil, čímž se ani netají, vlastně dokonce pracovali na neoficiálním remaku RE 2, který však ale nevyšel. A tak se rozhodli udělat vlastní singleplayerovou hru, na kterou můžete přispět i vy. O hře nám toho zatím moc neprozradili, snad jen, že běží na Unreal Engine 4 a vyjde na PC a konzole PS4 a XONE, každopádně níže můžete vidět záběry z alpha verze a nejnovější cinematic trailer.

20.02.2017 10:49:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one