Intel očekává Grand Theft Auto: V na PC zanedlouho

gta v.png
Šéf společnosti Intel dnes promluvil o PC verzi GTA V. Podle něj ji můžeme očekávat zanedlouho. Je možné, že klidně i letos v Listopadu, či Prosinci. Intel říká, že obě společnosti, jak SONY, tak Microsoft mají hodně peněz a je možné, že si zaplatili exkluzivitu na dlouho.


Grand Theft Auto byla vždy PC záležitost. Už ale u #GTA IV to vypadalo, že na PC vůbec nevyjde. Nakonec vyšel o několik měsíců později, buď šlo o problémy s portem, či nějaké dodělávky a nebo je tu ta třetí možnost. Sony a Microsoft zaplatili #Rockstaru, aby GTA byla exkluzivní na nějakou dobu, to alepsoň řekl šéf Intelu pro PCGamer.

Petice hráčů, aby #GTA V byla pro PC přesáhla už více jak 500.000 podpisů. A to ještě minulý rok v Listopadu měla 45.000 podpisů. Pokud se chcete do officiální petice přidat o vy, stačí navšítivit tuto stránku.

To, že PC verze #Grand Theft Auto: V bude je všem naprosto jasné, jde o to kdy. Předpokládané datumy vydání jsou - Listopad 2013, Březen 2014 nebo Květen 2014. Mluvilo se také o Listopadu 2014, to už je ale hodně daleko.comments powered by Disqus
09.10.2013 12:00:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one