Informace a obrázky ze zrušené RPG hry Stormlands

Pondělí - 11.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell
Stormlands.png
Zahraniční server Eurogamer se dostal k hodně zajímavým informacím, které mluví o údaném důvodu zrušení nadějné RPG hry Stormlands z roku 2011 od Obsidianu (tvůrci South Park her, Fallout New Vegas nebo Pilars of Eternity). Proč se hra nedodělala a jak vlastně vypadala?
Že studio Obsidian pracovalo na RPG hře Stormlands se veřejně dobře vědělo, už před více než 7 lety hru oznámil samotný Microsoftu, který ve finále hru i v roce 2012 zrušil. V tom nejlepším, tedy ještě v roce 2011 šlo o exkluzivní Xbox 360 hru, která měla jet na Unreal Engine 3, jenže, nedařilo se, Unreal Engine 3 nevyhovoval a tak studio aplikovalo vlastní engine, což zabralo spousty času, které studio zrovna nemělo.

Hra měla nabídnout mimo singleplayeru, také multiplayer, sčímž ale tvůrci neměli žádné zkušenosti - další problém na světě, tady nejde upírat snahu Microsoftu (narozdíl od zrušené hry #Scalebound). Tvůrci zkrátka naslibovali hory doly, nic z toho ale nebylo možné stihnout a když už možná, určitě ne v datu, který si pro vydání naplánovali. Microsoft se tak rozhodl vývoj ukončit, studio si svoji značku Stormlands mohlo nechat a naložit sní jak samo chtělo. 

Ti samozřejmě celkem už pokročilý vývoj nechtěli ztratit a tak se nabídli jiným vývojářům, kontaktovali třeba Ubisoft nebo 2K, jenže nikdo zájem neměl. A tak se hry pravděpodobně nikdy nedočkáme. Teď, po dlouhých letech však vyšly vůbec první obrázky ze hry (z roku 2011).
6.jpg
1.jpg
5.jpg
3.jpg
4.jpg
2.jpg11.09.2017 17:43:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one