Indie Gala oznamuje survival hru Die Young v otevřeném světě

Die Young.png
Poměrně dlouho jsme tu neměli oznámení survival hry s otevřeným světem, dlouhé čekání přerušilo indie studio indie Gala, které před několika hodinami oznámili lehce hororovou hru Die Young. Máme první informace o hře, trailer a víme, kdy hra vyjde.
Byla doba, kdy jsme tu měli snad každý týden i dvě oznámené #survival hry, jenže, kde jim je konec? Pomalu žádná z těchto indie studií svou hru nedotáhlo dál jak do early access na Steamu. Změnit se to pokusí Indie Gala studio, které právě oznamuje Die Young.

Die Young je singleplayerová survival hra v otevřeném světě, který pomáhí Unreal Engine 4. Hlavní postavou je slečna (můžete vidět na konci videa), která se probere v chatrči stím, že jde na popravu, otázkou je proč. Pokusí se pochopitelně utéct a přežít všechny nástrahy podivných lidí z okolí. Vše se odehrává na ostrově a naším hlavním cílem je utéct a zachránit se. Mezi důležité prvky patří prohledávání světa, výrazně může pomoct úspěchu. Zatím to vypadá, že nepůjde o střílečku nebo zabíjení z naší strany, naší zbraní bude pravděpodobně běh.

Hra je plánována na rok 2017 pro PC, PS4 a XONE.
3.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
2.jpg26.11.2016 20:40:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one