Identity je nové RPGMMO na Unreal Engine 4 v otevřeném světě

Indentiti.png
Asylum studio prostřednictvím KickStarteru oznámilo zajímavě vypadající RPGMMO v otevřeném světě, které poběží na parádním Unreal Engine 4. Známe přibližný datum vydání, máme informace ohledně případné BETA verze a jaké mají plány tvůrci s hrou do budoucna?
Identity slibuje úplnou volnost v celém otevřeném světě. Každé rozhodnutí je na Vás, můžete být čím chcete. Například policistou, teroristou, zdravotníkem nebo klasickým občanem jako jsme my většina z nás. Vždy a kdykoliv půjde použít přeputí jak na pohled z první, tak třetí osoby, za což dáváme hře velké plus.

Zábava prý čeká na každém rohu a svět bude vypadat tak, jak si jej všichni, společně s dalšími hráči online uděláme (jde o MMORPG). K dispozici budou jak oficiální servery, tak vlastní, kde si nastavíte svoje pravidla a můžete tam pozvat například kamarády nebo hráče z Vašich fanoušků a tak dále.

Vývojáři slibují revoluční hru, kde v žádném případě neplatí Pay-To-Win. Jediné, co nyní potřebují je vybrat na vývoj ačkoliv je hra dlouhé měsíce ve vývoji. Asylum studio požaduje 150.000$ na KickStarteru, do dnes 8.1. 2015 se jim podařila vybrat cca 29.000$. Pokud jim výběr peněz půjde stále tak dobře, mohla by se na konci roku nebo začátkem následujícího objevit BETA verze. 

Finální vydání hry se plánuje na rok 2016 pro PC a MAC.
Identity vychází v roce 2016
08.01.2015 18:14:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one