Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas

Rockstar Games.jpg
Středa - 18.9. 2019           Jakub Hergesell

Dobrá zpráva pro všechny PC hráče. Společnost Rockstar Games se rozhodlo udělat giveaway, má to ale jeden malý háček. Než dostanete svoji originální digitální kopii GTA: San Andreas, musíte udělat následovné.
Dnes potěšíme snad všechny PC hráče, Rockstar Games se netradičně rozhodlo věnovat hru zdarma všem, konkrétně legendární GTA: San Andreas. Co pro to udělat? Jediným závazkem je nainstalovat si novou oficiální aplikaci Rockstar Games Launcher, kde už na Vás hra čeká, akce je jen dočasná, radši si tak pospěšte. Klient funguje prakticky stejně, jako například ORIGIN od EA, pro všechny hry podporuje save-cloud, veškeré aktualizace a speciální slevové akce.

Každopádně, proč Rockstar Games vytváří takovou aplikaci, kdy zjevně na PC hráče už nějakou dobu kašle? Na to by mohla být jednoduchá odpověď, blíží se PC verze Red Dead Redemption 2, která vyjde exkluzivně právě na tomto ofiko klientu. Je také možné, že všechny další hry od R* již nebudou vycházet na jiných klientech, než na oficiálním. To už jsou ale jen naše spekulace.18.09.2019 15:11:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one