Hry z Windows Store půjdou reklamovat a vrátit

Windows Store.png
Testeři nejnovějších verzí systémů pro Windows 10 a Xbox One se právě dozvěděli novinku nazvanou Self-Service Refunds, už jen název nové služby prozradí, že jde o reklamace pro hry zakoupené digitálně z Windows Store. Detailnější podmínky jsme připravili do článku.
Pokud jste preview testerem pro Xbox One či Windows 10 na PC, tak jste si možná všimli novinky ohledně reklamace digitálních her z Windows Storu. Nová služba se jmenuje Self-Service Refunds. Microsoft v podmínkách upozorňuje, že reklamovat, tedy refundovat/vrátit hru nepůjde u každé položky, je třeba dobře číst před zakoupením.

Dále můžete vrátit pouze hry, u kterých jste nenahráli více jak 2 hodiny herního času či neměli titul déle jak 14 dní v knihovně. Kdy bude služba dostupná všem zatím není jasné, každopádně jsme tuhle novinku uvítali - všichni víme, jak jsou hry z Windows 10 kvalitní, viz například Quantum Break a další.

Každopádně Microsoft tvrdí, že každý, kdo bude služby využívat (zakoupí, zahraje a vrátí), dostane ban, tudíž se mu služba zablokuje.
ssr.jpgJméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1394"
13.04.2017 14:28:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one