Hry i příslušenství pro Nintendo Switch Vás vyjdou na pěkný balík

Nintendo Switch.png
Nová konzole Switch od Nintenda o sobě dává vědět poměrně často, aby ne, lidem se líbí, jsou se vším spokojení, a to jak s line-upem her, tak celkově s konzolí jako takovou a to včetně nás v redakci SPITE. Co už nás ale netěší jsou ceny za příslušenství či her. Detailně v článku.
12. Ledna bylo oficiálně představeno Nintendo Switch, konzole která u nás není zrovna populární, přesto se lidem, podle reakcí líbí. Hráče potěšila jak cena, tak herní line-up, start sice nenabídne nic extra, během letošního roku se však dočkáme her jako NBA 2K18, STEEP, Zelda nebo FIFA. Je téměř jisté, že konzole o takové velikosti nemůže konkurovat konzolím PS4 či XONE, je tedy logické, že hry nebudou tak kvalitní, jako na jiných platformách. 

Člověk by tedy čekal, že cena za takové hry bude v rámci několika set korun - maximálně. Jenže nene, Nintendo si řekne o mnohem více. Například větší AAA hry nás vyjdou klidně na 1.600 až 1.800 Kč. Co se týče příslušenství, dva další Joy-Cony nás vyjdou na 2.800 Kč, popřípadě Pro Controler (podobá se tomu na Xbox) stojí 1.900 Kč. 

Pokud si to tedy spočteme, koupě konzole nás vyjde na 9.000 Kč, nová očekávaná Zelda na 1.899 Kč - ze konzole se rázem stává dražší zařízení, než je PlayStation 4 či Xbox One. Pokud si však budeme chtít zahrát multiplayer s dalšími dvěma ovladači + 2.800 Kč. Celková cena - 13.800 Kč, a to už není málo, když vezmeme v potaz, že každej si na konzoli nechce zahrát pouze Zeldu, ale i další hry, jako třeba Just Dance, které stojí 1.700 Kč. Zapomenout nesmíme ani na placený multiplayer stejně, jako tomu je u Xboxu či PlayStationu.
sd.jpg20.01.2017 18:53:45
Administrator
1
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one