Hrajte zdarma The Elder Scrolls: Online

The Elder Scrolls Online.png
Není toho poslední dobou nějak moc zdarma? Například jsme nyní mohli hrát celý týden PayDay 2 od Overkillu, dnes to je na dalších 7 dní zdarma The Elder Scrolls: Online od Bethesdy. Dobrou zprávou je, že trial není kromě času nijak omezený. 
Bethesda právě oznámila celkem slušně dlouhý trial, nejnovější přírůstek série #The Elder Scrolls: Online je od dnešního dne zcela zdarma a to na celý týden. Tentokrát se však nedočkají pouze majitelé PC platformy, ale také PlayStation 4 a Xbox One. Trial nemá žádné omezení, k dispozici dostanete prakticky všechno, co hráči, kteří si hru zakoupili. 

A aby toho nebylo málo, tvůrci Vám k trialu darují 500 coinů herní měny (cena se normálně pohybuje kolem 5€). Veškerý Váš postup ve hře se ukládá na účet, pokud se tedy později rozhodnete hru zakoupit, vše již nahrané tam budete mít. Trial začíná dnes v 16:00 a končí během dne 18.4. 2017.

Zdá se, že Bethesdy potřebuje nalákat velké množství hráčů, no aby ne, už v červnu dorazí obrovské DLC Morrowind.11.04.2017 14:30:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one