Hráči se opět bojí microtransakcí v The Division, Ubisoft reagují

The Division.png
První zmíňka ohledne microtransakcí šla přímo z Ubisoftu, jak se ale ukázalo, lepší je o ničem až do vydání neinformovat. Hráči z toho udělají halo, které se šíří celým internetem. O microtransakcích jsme Vám psali už jednou, teď Ubisoft ale zareagovali trošku jinak.
Po zahájení uzavřené beta verze se hráči báli microtransakcí ve hře, další Pay-To-Win? A to opravněně, na stránkách Sony se o něčem takovém psalo. Ubisoft odpověděli dost jasně, microtransakce, které ovlivní hráče, zrychlý mu postup apod. ve hře nebudou. Tím veškeré obavy, až do spuštění další bety přestaly.

Když jste spustili betu, mohli jste v uživatelském rozhraní vidět "zakoupit", této možnosti se hráči opět začali bát a ve velkém se vyptávali na oficiálním fóru, což by mohlo zapříčinit rušení předobjednávek. Ubisoft ihned zareagovali s tím, že do hry si nebude možné poslat peníze a ovlivnit tak hru nějakým vylepšením, vše se nakupuje za herní měnu, kterou postupem hraní vyděláváte. 

Ubisoft ale také přiznali, že o microtransakcích přemýšleli, ne ve smyslu, nakoupíme si legendární zbraně, jak to ale mysleli, neřekli. Zkrátka bylo oficiálně a jasně řečeno, microtransakcí se ve hře nedočkáme.28.02.2016 16:12:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one