Hráč přišel na to, jak zkrátit načítání GTA Online o 70 %. Rockstar mu poděkoval a hru opraví oficiálně

Můžete mít tisíce vývojářů, pak ale stačí jeden pokročilý hráč a vyřeší letitý problém za chvíli. GTA Online bude zrychleno.

Článek  Úterý - 16.3. 2021
GTA Online.jpg
GTA Online je spuštěno už spousty let, zatím co obsahu má dostatek a podle některých je doslova přehlcený nesmysly, má neustále od začátku jeden velký problém. Hra se extrémně pomalu načítá a je jedno, jak nabušenou sestavu máte. Právě zdlouhavé načítání her je pro hráče nejvíce frustrující! 

Jak je možné, že to Rockstar Games, které má pod sebou několik dceřinných společností s tisíci vývojáři do dnes nedokázal vyřešit? Je možné, že se tomu pořádně nikdo nevěnoval, hráč a móder s nickem t0st nyní přišel na to, jak načítání GTA Online zrychlit o obrovských 70 %. Vydal vlastní modifikaci, která načítání opravuje. Toho si všimli i tvůrci hry a velmi kladně zareagovali.
"Po důkladném prozkoumání můžeme potvrdit, že hráč t0st ve skutečnosti odhalil aspekt herního kódu souvisejícího s dobami načítání pro PC verzi GTA Online." 
Rockstar Games již připravují další aktualizaci, ve které by měla proběhnout mimo jiné i oprava, na kterou přišel hráč t0st. Ptáte se, co stálo za problémem, který vyřešil? GTA Online si nevzalo dostatečný výkon z procesorů. Více na jeho stránce opravy.
 GTA Online
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
16.03.2021 11:46:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one