Hra TheHunter bude Free-To-Play a přibyde multiplayer, máme první screeny a video!

thuhunter online.png
Dnes se na officiální stránce TheHunter.com objevil zajímavý článeček. Stejně jako každý rok vychází The Hunter, tak vyjde i letošní The Hunter 2013. Výrobce ovšem dodává, že se dočkáme velkého skoku grafiky, titul bude Free-to-play a možnost hrát s více hráči.


Již minulý díl byl velmi povedený, ovšem stále to nebylo ono. Nejvíce reálná hra s lovením zvířat je tu. Staňte se lovcem, stopujte velká i malá zvířata, vyberte správnou zbraň a schovejte se jako opravdový lovec zvěře! Hra nabízí novou grafiku, která je opravdu povedená. 

"Free-to-play, multiplayer a ALPHA verze"

Výrobce dodává, že hru si zahrajeme zdarma. Stačit Vám tedy bude přihlášení na officiální stránce. Jako úplnou novinkou je u této hry multiplayer až pro 8 lidí. Zatím se neví, zdali budeme moci být proti sobě, nebo spolupracovat jako kooperativa.
Již 8. dubna se budeme moct zapojit do testování první zkoušky. Opět Vám postačí přihlášení na officiální stránce. Finálního vydání by jsme se měli dočkat v létě, mezi tím by pravděpodobně měla proběhnout i BETA verze. 

Teď ale něco málo o multiplayeru. Zatím se toho moc neví, prozradil to trailer, který můžete vidět níže, pohybuje se tam až 8 hráčů, zdali můžete poranit kolegu se neví, je možné že zkrátka každý půjde za sebe a někde se náhodně potkáte, možná mu vezmete i těžce ulovenou kořist. 

Další velká novinka je možnost hraní Free-to-play. Samozřejmě tam budou nějaké stransakce za lepší zbraně, možná rychlejší pohyb a další věcičky, které se k lovu hodí a že jich není málo. 

The Hunter 13 vychází pro PC někdy v létě.
.
1.png
2.png
3.png
4.png
06.04.2013 18:52:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one