Horor Silent Hills byl zrušen

PT.jpg
Začátek nového týdne bohužel přinesl první a asi jednu z nejhorších zpráv, kterých se tento týden dočkáme. Společnost Konami podle všeho přestala tvořit očekávaný horor do pokračování série Silent Hills. Důvodem je odchod velké osoby ze studia - Hidea Kožimy.
14.8. 2014 bylo společností Konami a šéfa Hidea Kožimy oznámeno pokračování série Silent Hill. Nový díl se měl jmenovat #Silent Hills, hlavní roly si měl zahrát hlavní protagonista z Walking Dead - Daryl. Vidět jsem mohli také demo verzi hry, které nese projektové jméno #P.T. Strašidelné opravdu je a vy si jej v tuto chvíli můžete ještě na PlayStation 4 stáhnout zdarma, což také doporučujeme, Konami totiž do několika dní demo stáhne a už jej nikdy neseženete.

Silent Hills měl nabídnout jedinečně strašidelný zážitek z pohledu první osoby tak, aby jste si připadali co nejvíce v hororové situaci. To se celkem i v demo verzi P.T. podařilo, na reakce hráčů se můžete podívat zde. Na skoro hodinový gameplay záznak se mrkněte zde, uvidíte opravdu foto-realistický pohled.

Jestli se Silent Hills tedy někdy dočkáme je ve hvězdách.31.05.2015 09:14:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one