Horor P.T. opět ke stažení, ovšem trochu jinak a neoficiálně

P.T..png
O pokračování série Silent Hills (dema P.T.) se hráči snaží dnes a denně. Bohužel ale Konami podalo špatnou zprávu, P.T. se stahuje z obchodů a Silent Hills nikdy nevyjde, o tom už jsme Vám ale několikrát psali. Dnes se zaměříme na "remake" P.T., který vytvořil Američan Farhan. 
Před několika měsíci byl oznámený další díl do série Silent Hill, jmenoval se #Silent Hills a aby jsme viděli, jak strašidelný bude, tvůrci vytvořili demo, které pojmenovali #P.T. P.T. mělo parádní atmosféru plnou opravdového strachu, bylo však krátké, no jako ukázka očekávaného Silent Hills stačilo. Konami ale bohužel hru úplně zrušili a nadržení hráči si museli vystačit pouze s P.T. demem, které ale Konami začalo stahovat z obchodů. 

Až do dnes měla většina lidí smůlu, P.T. si nenainstalujete ani nikde neseženete, vyšlo pouze pro PS4. Dnes se ale na internetu objevilo jaké si demo jmenující se PuniTy. Jde o přesnou kopii P.T. jen vytvořenou na Unity Engine a pozor, ke stažení bylo na PC. Odkaz z oficiálních stránek však zmizel, Konami se to asi nelíbilo. 
Velikost: 60 MB
Kategorie
: Adventura
Upload: www.spite.cz

Jazyk: EN
Platforma: PC (Windows)
Nejde stáhnout ?    Torrent
31.07.2015 15:32:16
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one