Horor Deadlight vyjde i pro PC

dead light.jpg
Jak to poslední dobou bejvá - hra vydaná na Xbox se stala úspěšnou a tak proč titul nevydat i pro PC? Pár případu jsme tu měli, teď přichází další - arkáda Deadlight.


Hra byla vydána 1. srpna na Xbox 360. Po velmi úspěšném měsíci se hra udělala i pro PC. I když se už dávno před vydáním spekulovalo, že hra má vyjít pro PC, officiálně oznámeno to nebylo. Proto se teď můžeme jen ptát, zda-li se hra udělala na PC kvůli úspěchu nebo to tak bylo plánované.

Hru vyrobila společnost Tequila Work a vydává jí Microsoft

Co vlastně DeadLight je. Do kategorie ji můžeme zařadit jako arkádu, puzzle nebo plošinovku. Poslední dobou jsou tyto 2D hry v oblibě a vůbec nevypadají špatně. Ve hře se potkáme se Zombie, píše se rok 1986 a je na Vás, aby jste prošli celou hru a pomohli / našli pár lidí. Samozřejmě ve hře nebudou chybět oblíbené výbuchy, brutalita nebo něco na logiku, budeme muset přemýšlet, aby jste se někam dostali, podobně jako u hry Limbo, pokud jste hráli. 

Hra na to, že je vytvořena do 2D vypadá velmi dobře. Animace a výbuchy jsou možná lepší než v nových 2012 hrách. Hra je velmi dobře zpracována a zabere Vám nějaký čas, rozhodně Vás zaujme a vtáhne do děje.

Deadlight vychází 25.10. 2012 na PC. Video níže je hrané na Xboxu.
.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3067"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
05.10.2012 14:40:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one