Hlavní příběh Starfield nás vyjde na 30 až 40 hodin

Po prvním gameplayi se dozvídáme nové, důležité informace o hře. Bude mluvit hlavní postava? A kolik hodin zde strávíme?

Článek  Středa - 15.6. 2022
Hlavní hrou, je aktuálně pro Xbox vesmírné RPG Starfield od Bethesdy. To se od vydání vůbec poprvé ukázalo na gameplay záběrech během Xbox & Bethesda Showcase 2022, vidět jsme mohli hned čtvrthodinu sestřihu všeho možného.

Bethesda od té doby o hře mluví celkem aktivně a tak se dozvídáme nové detaily. Jedna možná potěší, druhá většinu hráčů určitě ne. V první řadě se dozvídáme, že ačkoliv je Starfield hrou z pohledu třetí osoby, konverzace mezi hlavní postavou a okolím budou probíhat z první osoby, a už víme i proč. Hlavní postava totiž neumí mluvit, což je první zásadní věc, která může Bethesdu stát body v recenzích. 

Druhá informace se týká herní doby, kterou ve Starfield můžeme strávit. Podle oficiálního vyjádření zabere dokončení hlavního příběhu 30 až 40 hodin, pokud však přičteme spousty vedlejších misí, jistě nás kompletní dokončení Starfieldu vyjde na minimálně 50 až 70 hodin.

Starfield vyjde v první polovině roku 2023 na PC a Xbox Series X/S.
 Starfield
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
Starfield.jpg
15.06.2022 11:42:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one