Hlavní hrdinové z GTA V budou mít různé schopnosti

gta v.png
O Grand Theft Auto V už vlastně víme hodně. Každý týden nové screeny, máme několik trailerů, gameplay ze single player, gameplay z Online verze, ale co jste možná nevěděli? Každý hrdina bude mít jednu svojí schopnost, jaké? To už v článku.


Nečekejte nic nadpřirozeného. Samozřejmě nic realného to také není, ale jak jinak ve hře poukázat na to, že je někdo zkušenější v něčem jiném, než ten druhý nebo vlastně i třetí.
.
Michael.jpg
Zbohatlík Michael....

Michael dostal schopnost, kterou můžete znát z Max Payne serie, v různých situacích bude moct použít bullet-time. Nevíte oč jde? Zkrátka v boji si budete moct tlačítkem L3 zapnout schopnost, kde zpomalíte čas, ale vy se budete pohybovat normálně, doporučujeme využít pří přestřelkách s více lidmi.

   
Franklin.jpg
Gangster Franklin....

I ten dostal bullet-time, ovšem ne při střelbě, ale při závodech. Jeho místo je s Grove gangu, stejně jako CJ ze San Andreas. Franklin je odborník především mezi auty, pokud jde o závod, je to jeho! Právě v závodu, či při ujíždění Policii může využít bullet-time a vyhnout se nějaké překážce či udělat smyk, který ostatní nezvládnou.

   
Trevor.jpg
Závislák Trevor....

Šílenec, nebo magor, to už je jedno, o Trevorovi už od začátku víme, že je to blázen, který se s nikým nepárá, je mu jedno, komu dá bombu, koho zabije. Bere drogy a je neustále opilý a vysedává v hospodách. Ovšem u něj jsou drogy něco jako lékárna, jeho schopností je výdrž a až o 50% větší odolnost vůči kulkám a různými zraněními.

19.08.2013 06:27:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one