Hitman: Absolution - vražedný gameplay

hAgV.png
Hitman má za sebou už několik vydání. Celkem povedená serie nám přinesla super detektivní hru, kde zabíjíte jako duch nepozorovaně. Bude to tak i v dalším díle Hitman: Absolution, už podle těchto informací to bude TOP hra 2012.
Agent 47 nám ukáže v necelých 3. minutách své umění zabijáka. Výrobce si s hrou doslova vyhrává, skvělé pohyby a velké možnosti našeho agenta dávají hře velké plus. 

(0:34) První akce je tím jasným příkladem. Kráčíte si se zbraní v ruce a vyběhnou na Vás dva chlapy, vy můžete udělat gesto "vzdávám se", hned na to až se jeden z nich přiblíží zaútočíte tím, že mu vyhodíte pistol z ruky a ihned si ho vezmete jako živý štít. Hned na to můžete zastřelit i druhého chlapa. 

(0:40) I zde nepozorovaně zaútočíte, všimněte si, že ten kdo hrál tento gameplay, tak čekal na pravou chvíli, jeden z nepřátel couvá směrem k Vám a netušící druhý muž se pomalu otáčí k oknu, to je Vaše šance ho chytit a zneškodnit.

(0:48) Agent 47 se normálně bez zbytečného upozorňování na sebe jde směrem k dveřím, ani zde se nebudete dlouho vybavovat, no spíš vůbec, hned u chlapa vytáhnete nůž a máte vyřízeno.

(1:03) Zde Vás několik desítek policistů hledá v muzeu, vy se nepozorovaně dostanete za jeho záda a eliminujete ho. Aby toho nebylo málo, vezmeme si jeho oblek a splyneme tak s ostatními policisty. Ale pozor, i když máte oblek, pořád Vás mohou odhalit, proto se jim ukazujte co nejméně, pokud jim přijdete podezřelí, půjdou po Vás. Je tu také možnost zakrýt si obličej (nenápadě).

(1:07) Jedna z možností je hodit policistu nebo jiný cíl přes zábradlí, z okna nebo ze střechy.

(1:17) Je potřeba po sobě uklízet, to také budeme muset dělat. Postavy, které sestřelíme můžeme odtáhnout za rok, hodit přes zábradlí nebo uklidit do skříně. Do skříně můžete uklidit také sebe, pokud uslyšíte, že jde moc lidí, je lepší zalézt a nechat je projít, popřípadě počkat a usmrtit.

(1:40) Jak můžete vidět, budeme si moct rozsvítit zapalovačem ZIP. Rozhodně se bude hodit, všude nebude světlo jako například v tomto záběru.

Pokud u sebe nebudeme mít žádnou zbraň, tak není problém si najít třeba cihlu, která má dostatečnou sílu zneškodnit nepřátele.Zobrazit více novinek o  -  Hitman: Absolution
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8812"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hitman je jedna z nejlepsich akcich her smiley
twl uz se tesim
Tak to je pěkná smažka hra i předchozí díli mě zaujaly už se těšim až si zase niko killnu xD
huh? včetně hitmana?
Pak že bude 2012 chudý na hry.Máme tu assassins creed 3, mass effect 3 a možná i dishonored.Všechny tři chci včetně hitmana a mass effct jsem už vlastně dohrál.
Vážně admine..Kde ses učil češtinu? živí štít? vyhodíte pistoly z ruky?
Pak že bude 2012 chudý na hry.Máme tu assassins creed 3, mass effect 3 a možná i dishonored.Všechny tři chci včetně hitmana a mass effct jsem už vlastně dohrál.
Ty vado už se těším :)
17.06.2012 23:57:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one