Hitman: Absolution - nový gameplay

hitman.png
11.1. 2012 Dnes vyšlo nové video, v kterém uvidíme něco, co jsme ještě nemohli vidět! Nový Hitman přinese ne jednou vylepšení. Realné animace, skvělá grafika a hlavně novinka "předvídání" Vás určitě natchne. Pojďme se podívat...

Každý, kdo někdy hrál Hitmana ví, jaké máme s hlavní postavou možnosti. Jsme tichý jako stín, zabíjíme potichu, nejraději ve tmě a hlavně nesmíme zapomenout na naši "strunu a pistoly s tlumičem". To samé oblek a logo na zadní straně hlavy. Tohle všechno jsou základy pro Hitmana v každém díle.
hitman header.png
Vývojáři hry se nám snaží přinést i něco, s čím jsme se u Hitmana ještě nesetkali. A to je "předvídání" pohybu nepřátel, to jsou hlavně policisti. Druhá novinka bude "helper", po držení tlačítka (zatím neznámo jaké) Vám zobrazí oranžové siluety postav i přes stěny. Samozřejmě až když o postavách víte.


Teď ale zpět k předvídání. Tuto možnost můžeme vidět i ve videu, které přikládáme k dnešnímu článku. Stačí když si pustíte čas 1:35. V tomto čase můžeme vidět i zvýrazněné siluety, o kterých byla řeč před malou chvílí.
Hitman: Absolution
facebook.png

Zkusíte Hitmana ?

Ano (40 | 98%)
Nevím (1 | 2%)
11.01.2012 20:15:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one