Hideo Kojima a herec Norman Reedus opět asi něco kutí

Hideo.png
Tyhle dva týpky už určitě dobře znáte. Hidea Kojimu z Konami a perfektního herce Normana Reeduse například z parádního seriálu The Walking Dead. Již dříve spolupracovali na Silent Hills, které bohužel nevyjde, nyní se ale scházejí znovu, dělají snad něco nového?
Před několika měsíci byl oficiálně ukončen vývoj #Silent Hills, který měl na starosti Hideo Kojima, Konami se však s Kojimou pohádali, veškerá jejich spolupráce padla a vývoj Silent Hills tak šel do kopru. O několik dní později se ale Kojima objevil se svou novou firmou pro vývoj her, pojmenoval ji překvapivě Kojima Production a oznámil svůj první vývoj hry ve spolupráci se Sony, kteří jsou z něj samozřejmně nadšení.

O jakou hru půjde, z jaké kategorie bude nebo kdy a na jakou platformu by mohla vyjít nevíme, každopádně se teď Kojima setkává, už po několikáte s hercem Normanem Reedusem, už dříve spolu pracovali na zmiňovaném Silent Hills. Kojima oficiálně potvrdil, že Silent Hills padnul. Co ale sakra znamenají ty neustálé fotky s Normanem? Nechtějí to prozradit, každopádně v tom něco bude.
16.02.2016 23:25:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one