GTA V - nové screeny a informace o tom, jak to bude s penězi

gta v.png
Máme nové informace, které Rockstar officiálně sedili mediím. Na internetu se také objevily nové screeny ze hry, podle všeho jde o screeny z Traileru 2#, nebo DEMO verze, kterou mají bohužel k dispozici pouze vývojáři a magazín Game Informer.


Začneme asi těmi penězi. Ano, určitě budou cheaty na peníze a další vychytávky jako zbraně nebo auta, ovšem zkazí to veškerý děj a pocit jedné z nejlepší hry v dějinách. Peníze budou hrát velmi důležitou roli v celé hře. Budeme totiž plnit mise, které budou vyžadovat určitou částku peněz, proto je třeba nevyhazovat za každou kravinu. 

Může se stát, že budete mít ze začátku pouze 100$ a v úkolu se dozvíte, že potřebujete 3.000$, jinak se do mise nedostanete, ano, někteří z Vás si napíšou cheat, ovšem jsou tu i tací, kteří přepadnou drogové dealery nebo si k penězům přijdou jinak. Drogy a zbraně prý budete moct prodávat i vy sami.

Za peníze jak již dobře znáte si v GTA kupujete různé věci, ať už jsou to zbraně, auta, jídlo nebo hadry na sebe. GTA V toho nabídne o mnoho více, například oceán kolem Los Santos bude nabízet mnoho zajímavostí, aby jste se dostali až do jeskyní, které na nás čekají hodně, hodně hluboko bude potřeba zakoupit oblek pro potápěče, jak se dostanete na různé místa? Klasika - ukradnem například vodní skůtr a jede se.

Jinak si zatím můžete prohlédnout další sadu screenů, které se na internetu objevily.
.
4.jpg
5.jpg
13.11.2012 14:55:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one