GTA V: hlavní postava, multiplayer a vydání

gta v logo.png
3.1. 2012 Grand Theft Auto aneb jedna z nejlepších herní sérií na této planetě očekává další díl, to už ale víme. Dnes jsme se mohli dočíst další novinky co se týče nového dílu. Zatím jsou to jen dobré zprávy! Pojďme na to.

HLAVNÍ POSTAVA

Celá GTA série měla občana s bílou pletí. Dokud nepřišlo San Andreas, kde jsme hráli za CJ s černou pletí. To se bohužel několika % fanoušků nelíbilo a "možná" si to u RockStar vysvětlili a udělali tak další díl s hlavní postavou, která je bílé pleti a dokonce to je známí Americký herec.

Píše se, že nového GTA hrdnu bude hrát Ned Luke. RockStat, jakožto vydavatel nic nezveřejnil, ale podle fanoušků americké GTA Fan stránky bude hlavní postavou on. Mají k tomu i pár důkazů. Když si pustíte první a do teď jediný GTA V Trailer, tak tam uslyšíte jakého-si pána. Podle fandů je to právě Ned. Nám jim nezbývá asi nic jiného než věřit, my jsme se s jeho hlasem neměli kde jinde setkat. Další důkaz, který za žádnou cenu nejde popřít je ten, že jsme Luke Neda mohli vidět i v Traileru GTA V. Jako třetí a zároveň poslední důkaz je ten, že Lukeho rodina potvrdila jeho účast u GTA V.
NED LUKE
luke.jpg
MULTIPLAYER

Moc toho bohužel nevíme, jediná informace o tom, že bude MultiPlayer přišla zahraniční herní stránka. Zda jsou to jen spekulace, či realita se dozvíme již brzy. Jinak poslední díly GTA již měli MP verze, proč by ho tedy neměla mít GTA V? RockStar také prohlásilo, že GTA V bude největší mapa, kterou kdy stavili a rozhodně předčí minulé díly.

GTA IV - Multiplayer
gta iv mp.jpg
DATUM VYDÁNÍ

Plánoval se začátek roku 2013. Mezi tim, ale RockStars napsali, že hra vyjde příští rok, samozřejmě tuto informaci napsali ještě v roce 2011. GTA V se ale začalo objevovat v eshopech pro předobjednání a né v malém množství. Eshopy měli data vydání na Červen. Začátkem roku se jeden z vydavatelů "asi" prořekl a informoval jasnou zprávou - GTA V by mohlo být už v květnu. 

Myslím, že dnešní článek přinesl jen dobré zprávy a ať už GTA V vyjde kdykoliv a jakkoliv, pořád to bude nejočekávanější hra roku.
facebook.png
03.01.2012 16:33:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one