GTA V: co všechno víme

gta 5 logo.png
Po dlouhém a nekonečném hledání tagu GTA V na internetu, jsme našli pouze fake screeny, videa nebo informace. Ale po nějaké té chvilce jsme našli videorozhovor s vývojářem. Co prozradil a zda vůbec další GTA bude se dočtete dále.
GTA, hra která má miliony nedočkavců na další a další díly se může dočkat pokračování. Rozhovor s vývojářem Dan Houser dopadl pro fanoušky velmi dobře. Ačkoliv nebylo nic potvrzeno officiálně, ani žádné informace o hře, tak jsme se přece jen dočkali jedné skvělé zprávy.
,,Dan Houser: další díl GTA je vevývoji. Právě se pracuje na modelování měst a čekáme na herce/postavy,,
Rock Star právě hledají herce a modelují více modelů všeho než tomu bylo doposud. Hra by officiálně měla být oznámena již toto léto. Pokud se tomu nestane, tak to vypadá na Leden roku 2012.

Další překvapivá zpráva přišla z německého herního obchodu. Našli jsme ta GTA V k předprodeji, zatím bez loga a informací, ale datum přibližného vydání píší na 15.1. 2012. Což by bylo dobré, ale stále jsou to neofficiální informace.

Před pár dny se R* tým sešel na herním festivalu gamescom, kde byli společně s dalším týmem TakeTwo Interactive. Bohužel představení GTA 5 se nekonalo. Jediná zpráva, která nám alespoň přiblížila to, že bude pětka vydána byla od Dana Housera. Další informace se budou více více šířit.

Zkusíte GTA V ?

Ano (42 | 91%)
Ne (4 | 9%)
03.09.2011 15:50:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one