GTA V - bude opravdu CJ v pětce?

cj.png
Druhý trailer Grand Theft Auto: V je venku a my jsme si nemohli všimnout stejně jako další tisíce hráčů, že podoba hlavní postavy s hlavní postavou CJ z prvního dílu je velmi podobná - právě že i hlasem.


Jak již dobře víme, v GTA V budeme hrát za 3 hlavní postavy, podle toho jak budeme plnit úkoly bude také pokračovat děj hry, tudíž konec hry může mít až 5 rozdílných výsledků. Teď ale zpět k hlavní zprávě.

Před 2 dny jsme Vám psali, že podoba 3 hlavních postav je veliká, ano, mají jiná jména, ovšem vizuelní podoba je značná. Po druhém traileru dvě postavy můžeme vyloučit, bylo jasně znát, že z minulých dílů nejsou, nepodobaly se ničím, obšem až na toho třetího - hlavní hrdina CJ ze San Andreas. Už na pohled je si podobný, ale co teprve hlas? Pod tímto textem máte video, kde "CJ" mluví v 0:52. Ten hlas je buď velmi, velmi podobný, nebo to opravdu bude CJ s jiným jménem a vlastně celkově změněným dějem atd, co myslíte vy? Jinak druhý Trailer se samozřejmě velmi povedl, zatím nebyla slyšet ani vidět jediná výčitka.
.


14.11.2012 17:57:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one