Grand Theft Auto: V vyjde s neprolomitelnou ochranou proti pirátům

gtav.jpg
Tisíce lidí po celém světě nesnášejí samozřejmě DRM ochrany, které jsou určeny zkrátka proti pirátství, jen se ještě nenašla žádná taková, která by hru ubránila. Využívá jí například FIFA 15, která vyšla před několika měsíci a stále crack není, jmenuje se Denuvo a dnes si o ní něco řekneme.
To, že Grand Theft Auto: V vyjde na PC už 21.1. 2015 asi nemusíme nikomu říkat. Teď ale přichází zpráva, která nepotěší hráče, kteří si hru chtěli nejdříve stáhnout a po případě později koupit. Podle všeho GTA V vyjde s proti-pirátskou ochranou Denuvo, která je v tuto chvíli například u hry #FIFA 15 a #Lord of the Fallen. FIFA 15 vyšla už v září a do dnes se na ni nepodařilo udělat crack. 

Podle oficiálního obrázku Denuvo to vypadá, že tuto ochranu bude využívat stále více a více společností, níže se už můžete podívat jaké to jsou. A jak to, že vlastně Denuvo nejde prolomit? Má unikátní kódy, které se každou chvíli mění a crack se tak stává naprosto nefunkčním, takže když bude stovky verzí cracku, ani jeden po pár minutách nebude fungovat.

Níže už loga společností, které tuto ochranu plánují nebo již využívají.
denuvo.jpg07.11.2014 13:01:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one