Grand Theft Auto: V vydělalo za 24 hodin 800 milionů dolarů

g1.png
Že toho bylo za poslední dny málo o GTA V? Souhlasim, tak ještě jeden článek se zajímavou statistikou o prodeji GTA V. Myslíte, že trhnul rekord v prodeji? Naprosto jednoznačně, překonalo to objednávky i výdělky ve všech státech po světě, kolik vlasně vydělali?


To, že bude #GTA V fenomen letoška se myslím dost jednoznačně tušilo. Teď tu ale nejsme o popisování hry, ale o výdělku, který je neuvěřitelný.

Podle skotského deníku, kde má R* také pobočku jsme se dozvěděli, ře Rockstar Games investoval do hry rekordních 265 milionů dolarů. První odhady ještě před několika dny hovořily jasně, #GTA V přibližně vydělá miliardu dolarů. To už teď můžeme popřít, #GTA V totiž už za první den prodeje vydělalo přes 800.000.000 dolarů. To je více jak 16 miliard Kč.

Vydavatel si prodej samozřejmě pochvaluje, investice se mu vrátila v prvních 7 hodinách a teď už na sebe GTA V jen vydělává. Jinak maličkost na konec. #Grand Theft Auto: V je nejrychleji prodávaný titul v historii video her. A když si vezmeme to, že nejspíše přijde ještě PC verze a možná next-gen? No Rockstar má vyděláno a pomalu může pracovat na dalším díle, který vyjde třeba za 5 let.

#Grand Theft Auto: V vyšlo 17.9. 2013 pro PS3 a X360. PC verze snad brzy.comments powered by Disqus
18.09.2013 22:55:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one