Grand Theft Auto: San Andreas 2 v roce 2015?

gta sa 2.png
Rockstar oznámil, že připravuje velký AAA díl, který oznámí příští rok a bude to pokračování již zaběhlého titulu, takže nepůjde o novou značku. Ovšem po internetu celý den koluje informace, že by snad mohlo jít o Grand Theft Auto: San Andreas 2, je to vůbec možné?
Grand Theft Auto: V vyšlo po dlouhých 4. - 5. letech, je tedy samozřejmě totální hloupost, aby Rockstar Games oznámili další díl hned rok po tom, co vydaj tak obrovský díl, když ještě dnes se přidávají nejrůznější dodatky a updaty + ještě nevyšla ani PC verze. I to ale nezamezilo tomu, aby se na internetu neobjevila taková zpráva. 

Přišla ze stránek GrandTimes.net, tedy z malého a neznámého webu. Podle nich se děj bude odehrávat v roce 1999, v hlavní roly bude opět oblíbený černoch CJ včetně výborného dabéra, který namluvil Carla v prvním San Andreas.

Podle nás a většině dalších herních webů je to samozřejmě úplný nesmysl. Rockstar Games pravděpodobně oznámí pokračování #Red Dead Redemption, #Max Payne 4 nebo #L.A. Noire 2, více ale věříme v druhý díl konzolovky Red Dead Redemption (která by mohla být i pro PC)  nebo LA Noire. A co myslíte vy? Napište do komentáře. 

Jen malý dodatek, takhle by podle GrandTimes.net měl vypadat CJ v novém San Andreas.
103708.jpg
Další díl Grand Theft Auto, můžem očekávat v roce 2019
18.12.2014 19:42:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one