GR: Future Soldier opět odložen - víme proč

ghost recon realese date.png
Jak jsme Vás již informovali před několika týdny o tom, že Ghost Recon: Future Soldier neměl ani na PC být, tak to vypadá že se vážně nedočkáme. Future Soldier opět odložen, Ubisoft k tomu dodal i důvod, ale přesný datum opět neřekli.
Jeden z hlavních členů prohlásil oficiální oznámení a informoval svět o dalším díle Ghost Recon. Do rozhovoru prozradil, že hra je takměř připravena pro konzole jako Xbox360, PlayStation 3, Wii, DS a PSP. Jediný PC opět zaostává, proč?

Je prý složité udělat kvalitní hru aby běžela jak má na PC. Ubisoft hru připravuje na DirectX 11 a dodává, že stím je potřeba si vyhrát. Nakonec dodal, že ji budou chtít vydat v plné kvalitě bez jakýchkoliv chyb. No řekněte sami, neni lepší si počkat, než hru každý týden updatovat kvůli chybám?
Zobrazit více novinek o  -  Ghost Recon: Future Soldier
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9837"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
vím
To bude i na PSP?DOufám že na klasickou verzi abych si ji mohl koupit.Nevíte jak to flashnout abych si tam ty hry mohl stáhnout?
smiley
To bude i na PSP?DOufám že na klasickou verzi abych si ji mohl koupit.Nevíte jak to flashnout abych si tam ty hry mohl stáhnout?
23.06.2012 20:05:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one