Gamescom 2016: Get Even - Gameplay Trailer

Get Even.png
Get Even bylo oznámeno už v roce 2013, kdy ohromilo téměř každého hráče svou realistickou grafickou stránkou, studio totiž využívalo jako jedno u prvních technologie na fotorealismus. Teď, po dlouhém více než roce se k nám dostal nový trailer a informace, mrkejte.
#Get Even už od svého oznámení vypadalo fantasticky, jenže když se o hře mluví maximálně jednou ročně, očekávání a vše kolem zkrátka opadne. Věřím, že spousty z Vás už na tuhle hru zapomnělo, no aby ne, když poslední zpráva je stará více než rok. Teď se ale studio překvapivě ukázalo na Gamescom 2016, kde předvedli gameplay trailer a prozradili pár detailů.

My v redakci očekávali trochu něco jiného, hra rozhodně přesedlala na trochu jiný žánr, než na se na první pohled ukazovalo. Každopádně to nevypadá vůbec špatně, mrkněte na nové gameplay záběry. Tvůrci opět opakují, že tak velkou hru s tak silným příběhem, u kterého použili ty nejlepší technologie, ještě nedělali. Prý se rozhodně máme na co těšit. Video prozradilo i přibližný datum vydání - jaro 2017.

Níže už video a několik screenů.
1.png
2.png
3.png
4.png17.08.2016 23:31:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one