From Dust - jak cracknout hru

dust.jpg
Světu se ukázal nový problém. Hra From Dust nejde více jak 60% lidí. Proč? Ubisoft to prostě dobře zabezpečil. Po cracknutí hry se většině vypíše problém, neboli chybějící soubor - konkrétně (QtNetwork4.dll). V dnešním článku si můžete přečíst jak hru rozjet. Je to jen zkouška a žádná garance. (ODZKOUŠENO).
frr.png
Poznámka: Tento crack by Vám měl hru rozjet jako offline. Ubisoft - vývojář hry hru zabezpečil proti cracknutí tím, že musíte být stále připojení na internet. SKIDROW přišel s crackem, který by Vám měl dát možnost (Offline). Zatím jsme to nevyzkoušeli. Pokud vám to možnost offline nenapíše, odpojte se od internetu a zkus to znovu.
Jak už jste se mohli dočíst výše, dnešní článek je věnován hlavně lidem, kteří nerozjeli From Dust. Jeden z problémů je také určitý fakt, From dust je na internetu tak rozházený, že můžete najít až 20× tuto hru a každá má jinou velikost a někdy jde i o 100 MB + nebo -. To samé crack, našli jsme cracky o velikosti 1 MB, 12 MB nebo také 45 MB a teď si vyberte. První verze nám také nešla, zkusili jsme Googlit a Googlit a přece jen se něco podařilo. Jediný návod jednoho návštěvníka a koumáka rozhodl o delším pobytu v mém PC. Zkuste postupovat přesně podle tohoto návodu. Předem upozorňuji, našemu týmu se hra spustila.
- Důležité je mít verzi od SKIDROW. (Stáhnout).

- Potom si stáhněte Crack, také od SKIDROW. (Stáhnout).
NÁVOD CRACKNUTÍ:
- Hru si nainstalujte do jaké složky chcete. Po nainstalování, s kterým nemá nikdo problémy si otevřete crack, který jsme Vám nahráli. 

- Složka SKIDROW obsahuje pár soubrů, je důležité aby jste je nakopírovali a nahradili za originální ve složce s hrou.

1) Rozbalte složku
2) Instalujte
3) Nakopírujte všechny soubory ze SKIDROW
4) Hrajte !!
Budeme rádi, když nám pod článek napíšete zda se Vám hra podařila cracknout a rozběhnout. Děkujeme...
02.11.2011 19:36:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one