FIFA 14 - První obrázky, video a nějaký to info

fifa14.png
Jak v EA slíbili, tak dodrželi. Dočkali jsme se prvních ofiko informací o nové a stále zatím TOP fotbalové hře FIFA. Všichni vlastně víte oč jde, ale nejspíše Vás zajímá, co se od minulého dílu změnilo. Ukáže Vám to například video a máme i nějaké to info.


FIFA je už dostatečně dobrá a rok co rok se mění už jen menší grafické úpravy obličejů a dalších detailů. Přidá se více možností do menu, vylepší se online hraní - přesně tak to bude i v dalším pokračování veleúspěšného fotbálku. EA potvrdilo více jak 400 licencovaných týmů, zdali se mezi ně vešla i Česká liga se zatím neví, ovšem minulý rok EA prohlásilo, že až do roku 2017 nemá smlouvu s Českou ligou, což je dost špatné - Český dabing očekávat můžeme.

Velká změna ve střelbě a chování míče:

Až do minulého roku jste prostě míč vypálili na bránu a letěl jak se mu zachtělo, ano, šlo dát lehce točenou střelu, ale stále to nebylo ono. Video níže Vám ukáže změnu, na které EA intenzivě pracovalo, mělo by nabídnout realnější chování a lepší střelu.
K dispozici bude také hned několik možností jak vystřelit na bránu. Buď velké silná rána, tu pokud jste chtěli dát nyní nebyla zase až tak velká, někdy připomínala střelu velkého amatéra či malého dětska. I zde je další změna, míč se bude chovat realněji.

První obrázky ze hry:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
17.04.2013 16:01:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one