FIFA 13 - první informace + screeny

fifa13.png
A je to konečně tady. EA sports o sobě dává konečně vědět. FIFA 13 byla potvrzena pro PC, dostala opět datum vydání a aby toho nebylo málo, poslali do světa i první screeny a informace, které nám řeknout něco málo + překvapení!
Na to že jsou to první informace, tak velmi dobré. Říkalo se, že FIFA 12 bude obsahovat přesně udělané reálné pozice a tlak hráčů jako doopravdy? Možná ano, ale v nové FIFĚ to pocítíme mnohem více. Najdou se kluby, kde záložník pomáha v pravo, vlevo, najednou je v obraně. I zde budou tito hráči přesně kopírovat realitu. 

Inteligence protivníků nyní bude mnohem větší, než tomu bylo dříve, teď na Vás ani amateři nevyběhnou bezhlavě, ale budou například couvat a snažit se Vás znervoznit.
f31.jpg
fifa13 screen.jpg
Opraveny by měli být i chyby v engine, jako běh s míčem a najednou naprosto nereálný kop na branku, nebo bugnutí míče za Vás atd, určitě mnozí ví o čem mluvím. Změny tedy uvidíme jak v pohybu hráčů, tak pohyb míče. 

Změna bude hlavně v takových věcech, které se dějí doopravdy, ted nepřesná nahrávka, uklouznutí při běhu, vyražení dechu, nosítka na trávníků a další vychytávky. 

Nové fintičky v trestných kopech. Konečně přichází nově udělaný systém. Nabídne hned několik vychytávek jako je přeskočení míče, předem naplánované akce jako místo přímé střely oblouček na nabíhajícího hráče za zdí a další. 

Jako tomu je každý rok, přijde změna i v grafice a vylepšení například obličejů, dresů, fanoušků míče a 3D trávniku. Takže čekejme opět o něco vyšší nároky na HW než ve FIFA 12.

TEĎ UŽ ALE TO NEJLEPŠÍ... komentovat budou opět naši čeští komentátoři Bosák a Svěcený. Aby toho nebylo málo, můžeme Vám zjistotou potvrdit, že bude opět česká Gambrinus liga! A jak to tak vypadá, česká liga bude ještě minimálně v dalších 4 dalších, tedy až do FIFA 2017.
Zobrazit více novinek o  -  FIFA 13
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4755"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
VY JSTE KOKOTI HLAVY
omg ja chci NHL uz me to nebavi twl sama fifa fifa fifa uz jim nekdo napiste
Zatím od roku 2010 vždy přibyla nějaká hláška navíc + byly opraveny chyby jako když běžíte s míčem na půlce a komentátoř vyhlásí "a je to penalta" přitom na penalně nikdo ani nestojí. No doufejme že budou nové hlášky.
Hlavní Administrator
Bude i jinej dabing ? myslim jako nové hlášky atd ?
Kurva ja chci NHL 13 kurva a navic FIFA 13 bude co krok to BUG !!!!!!smileysmileysmileysmiley
A PROC KURVA NEUDELAJ NHL NA PC OD PICI UZ SOU TRAPNY
22.08.2012 21:29:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one