Festival Gamescom začíná již zítra, na co se můžeme těšit?

gamescom.png
Již 21.8. začíná herní festival Gamescom, my už nyní díky officiálním stránkám víme, co na festivalu uvidíme. Rozhodně se můžete těšit na detaily o next-gen konzolích, her od EA, Ubisoft, Activision, Microsoft, Sony, Nintendo, Blizzard  a mnohem více, detaily v článku.


Gamescom 2013 začíná 21.8. a končí 25.8. 2013. Co vlastně na konferenci uvidíme? Všechny velké společnosti a AAA tituly, které zkrátka musíte vidět!
.
.
   
SONY
Tady je myslím jasné, co uvidíme. Především další informace o PlayStation 4, exkluzivních hrách jako je inFamous: Second Son, Killzone: Shadow Fall, Driveclub nebo The Order: 1886. Spekulace také říkají, že některé balení PS4 budou obsahovat zdarma PlayStation VITA. Připravit se máme i na nové hry pro PlayStation 4, které zatím nebyly ohlášené. Záznam konference bude u nás v sekci Gamescom. 


Microsoft
Zde můžeme také očekávat informace o konzol další generace - Xbox One. Microsoft tentokrát nebude LIVE streamovat, že by se bál stejného ohlasu lidí a novinářů, jako na E3? Vidět samozřejmě budeme moct exkluzivní tituly jako Dead Rising 3, Forza 5, Project Spark, Ryse: Son of Rome. Nakonec prý ukáže minimálně jednu novou hru.


Nintendo
Ukáže svoji poslední vydanou konzoli Wii U a hry na ni. Jsou ve většině neznámé pro nás PC hráče, ale ukážou například novoi Pokémon hru, Sonic, Super Mario 3D a další. Nintendo se poslední dobou trápí, moc her se na něj nevyrábí a konzole Wii U se moc neprodává, to by možná mohla změnit hra Watch_Dogs, která na Wii U vyjde.


EA
Eletronic Arts nám ukáže samozřejmě svoje největší tituly. Mezi ty patří již brzy očekávaná FIFA 14, Need for Speed: Rivals, Battlefield 4, Titanfall a především chce EA ukázat 4. očekávaný díl ze serie The Sims. EA má v kapse ještě hry Mirror's Edge 2 nebo Star Wars: Battlefront, tak doufejme.


Ubisoft
U toho můžeme klasicky čekat nějaké to video z Watch Dogs, Assassins Creed IV: Black Flag, Child of Light a myslím, že by nám Ubisoft klidně mohl ukázat další informace nebo video z očekávaného RPG - The Division, no a pokud ne, ocenili bychom určitě všichni Far Cry 4, ale to už jsou spekulace.


Square Enix
Tento vydavatel by mohl ukázat určitě Thief 4. Uvidíme určitě i nějakou z her jako Murdered: Soul Suspect, Final Fantasy 14, Deus Ex: The Fall a další již méně očekávané značky.


Activision
Tady je myslím jasné, že uvidíme nějaké nové záběry z Call of Duty: Ghosts. Další hry ukáže například Skylanders: SWAP Force a Destiny. 


Blizzard
Ten už toho moc neukáže, vůbec by nebyl špatný nový svět v podobě WoW, nebo Diablo v otevřeném světě. Jediné, co Blizzard ukáže je konzolové Diablo 3 pro PS3 a X360.


Všechny videa, záznamy a další najdete v naší sekci Gamescom 2013.
21.08.2013 15:30:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one