Festival E3 by se mohl změnit, lidem se nový nápad nelíbí

E3 2020.jpg
Středa - 18.9. 2019           Jakub Hergesell

Nejoblíbenější festival na světě, E3 je rok co rok méně navštěvovaný a ztrácí na popularitě. Tvůrci veletrhu potřebují změnu a už navrhli, jak by mohla vypadat. Hráčům se absolutně nezamlouvá.
E3 byl vždy nejoblíbenějším a největším herním festivalem na světě, poslední roky však ztrácí na popularitě a to jak fanouškovské, tak z pohledu zúčastněných společností. Letos to možná byla nejhorší výstava v historii, chybělo toho hodně a hráči i tvůrci festivalu spokojení nebyli.

A tak se chystají změny, jak zpopularizovat a zvýšit navštěvnost, co udělat pro to, aby si udrželi početnou komunitu? Přicházejí první návrhy. E3 2020 by se mohla zaměřit na influencery a známé osobnosti. Stejně tak by se mohl změnit časový plán a uspořádání vystoupené jednotlivých společností. 

Změna by se týkala i návštěvnosti, která se podobá neměckému Gamescomu. První den festivalu by patřil byznysu a novinářům, další dny pak běžným fanouškům se vstupenkou. Zvýšit by se měl i prostor pro další tisíce lidí. Vše je prozatím jen návrh, který nemusí vyjít, uvidíme, sčím ESA nakonec přijde. Byla by velká škoda, kdyby se oblíbené E3 proměnilo ve vystoupní celebrit, známých sportovců nebo snad influencerů.18.09.2019 16:47:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one